HOPP! Mängutuba
 
 Prindi kutse
 
 Saada e-kutse
 
HOPP! Mängutuba, laste sünnipäevad

laste sünnipäevad

HOPP! Mängutuba on konditsioneeriga sünnipäeva- ja peotuba Tallinnas, Mustamäe tee 5a. See on mõnus koht lastele ja lapsemeelsetele, kes usuvad, et ükski korralik pidu ei saa läbi muusika, laulmise ja tantsimiseta ning tahavad, et peopaik oleks vaid nende enda poolt kutsutud külaliste päralt.

Rõõmsa kohtumiseni HOPP! Mängutoas, ükskõik, kas siis sünnipäevapeol või pannkoogihommikutel!

HOPP! Bändipidu! Nintendo Wii Band Hero abiga saab sinu sünnipäevapeost vinge muusikat ja pillimängu täis bändipidu. Bändipeo ajal saad kasutada trumme ja kaht kitarri.

HOPP! Tantsuvõistlus! UUS! Maailma hinnatuima tantsumängu uus üllitis Wii Just Dance 4 tantsuvõistlus viib peo uuele tasemele.  Pea 40 uhiuut hitti lahedate tantsudega.

HOPP! Mängutoas toimuvad laupäeviti kell 10:00-13:00 mängu- ja pannkoogihommikud nüüd koos Kättemaksukontoris mänginud chihuahua Gamma´ga. Vahel juhtub ju, et ilm on sompus ja otsid kohta ja head mõtet, kuhu hommikul mängima ja päeva tervitama minna. Pannkoogihommik on sellises olukorras just õige mõte! Saame kokku, mängime, kohvitame ja võtame väikese hommikuse koogiampsu. Oodatud on nii suured kui ka väikesed, beebidest vanaemadeni välja. Mänguhommiku hinnainfot vaata meie hinnakirjast ja toimumise infot kodulehe kalendrist või facebookist.

HOPP! Mängutoas on  alla 3aastastele mõeldud turvaline aiaga piiratud mänguala, kus on puidust köögimööbel, puidust auto, klotsid, tööpink, nukuvoodi ning muid väikestele mõeldud mänguasju.

Veidi enam kui 120 ruutmeetril on üks korralik lava, kus saab nii diskot tantsida, karaoket laulda kui ka muudmoodi enda fantaasiat näidata; 2-korruseline mängumaja, kus võib mängida kodu, poodi, kohvikut, tuletõrjejaoskonda või mõnda muud vahvat rollimängu; lisaks on mängumaal ronimisvõrk, millega oma ronimisoskusi proovile panna, suured pehmed mängumoodulid, lauajalgpall, erinevad lauamängud, minikorvpall, aiaga piiratud väikelaste nurk, jalgadega tõugatavad autod ja rollerid ning väiksemaidki mänguasju. Saate mängida virtuaalseid sportmänge nagu tennis, keegel, pesapall, golf, kanuusõit, mõõgavõitlus, lauatennis, jalgrattasõit jne. Maailma hinnatuima Wii tantsumängu uus üllitis  Just Dance 4 viib peo täiesti uuele tasemele, pea 40 uhiuut hitti lahetate tantsudega. Sünnipäevalaps võib kaasa võtta enda elektroonse fotoseeria või filmi, mida peokülalistele teleriekraani vahendusel näidata. Kui disko või karaoke teid ei paelu, siis aitame lapse sünnipäevapidu muude ühistegevustega sisukamaks muuta.

Eelneva kokkuleppe alusel saab tulla ka mängutoaga tutvuma ja uudistama. Igatsorti lastepidusid, sünnipäevi ja muid tähtpäevi saab pidada kõigil nädalapäevadel. Ehkki lastepeod ja nende korraldamine on HOPP! Mängutoa peamiseks tegevusalaks, on meile oma sünnipäevapidu oodatud tähistama ka tantsu-, laulu- ja mänguhimulised emad ja isad. Meil saab laulda karaoket ning tantsida diskomuusika saatel. Lapse sünnipäev on eriline tähtpäev nii lapsele kui ka lapsevanemale, meie aitame selle meeldejäävaks muuta!

HOPP! Mängutoas on wifi, mis võimaldab lapsevanemal lapse mänguajal tegelda kas töiste toimetustega või niisama veebis surfata, samal ajal tassikest teed või kohvi rüübates.

Soovi korral võivad külalised kaasa võtta mittemääriva tallaga vahetusjalanõud, kuid soovitame olla sokkis, sest nii on kõigi jaoks turvalisem.

HOPP! Mängutoas sünnipäeva või muu peo pidamiseks helista telefonil + 372 6559 671 või +372 555 15 299 või saada e-kiri aadressil evelyn@hopp.ee. Broneeritud sünnipäevad ja muud lastepeod on näha ülal paremal olevas kalendris, leia endale kalendrist sobiv vaba aeg sünnipäevaks ja helista või kirjuta meile! Broneeri oma sünnipäevapidu varakult, siis saad selle pidada just sellisel päeval ja ajal, nagu Sulle kõige paremini sobib!

 

 


Eelmine aastaEelmine kuu
Detsember 2014
Järgmine kuuJärgmine aasta
E T K N R L P
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Lastekas.ee
Arigato Catering
Eesti Autorite Ühing
Mustamäe tee 5a, Tallinn, tel. 6559 671, GSM 55 515 299, evelyn[ät]hopp.ee