Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Lava
Pehme vaibaga kaetud puidust lava annab fantaasiale vabaduse ette võtta erinevaid tegevusi. Disko ajal võib saada sellest tantsulava, karaoke ajal saavad lapsed (aga miks mitte ka täiskasvanud!) prožektorite valguses särada nagu tõelised laulustaarid. UUS! Nüüd saad lava kasutada ka oma ägedal Bändipeol! Mängumaja Mängumajalaste mängukeskus, laste mängutoad 2-korruselise mängumaja esimesel korrusel saavad lapsed mängida poodi, kohvikut, kodu või mõnda muud vahvat rollimängu, maja ülemine korrus on aga nagu üks pehme ja mõnus koobas, kuhu võib kas lihtsalt peitu pugeda, et seal mõnusasti puhata või siis maja teisest otsast mööda köit jälle maa peale laskuda.

Beebinurk
Väiksemate tegelaste jaoks (alla 3aastased) on Hopp! Mängutoas olemas ka turvaline puitlippidest aiakesega piiratud ala, kus on väikelastele sobiva kõrgusega kööginurk, klotsikast ja muid väikelaste mänguasju. Vankrid saab jätta esimesele korrusele treppide alla ning mängutoas on olemas beebidele mähkimislaud.

Nintendo Wii sportmängud
Meie mängutoas saab suurel teleriekraanil mängida ka virtuaalseid sportmänge nagu tennis, keegel, pesapall ja golf. See tegevus on ühtviisi nauditav nii laste kui ka emade-isade jaoks. Tegemist ei ole tavalise arvutimänguga, vaid sihipärast füüsilist pingutust nõudva tegevusega. Korraga saavad mängida ning võistelda omavahel 2-4 mängijat. NB! Nüüd uued Wii sportmängud Wii Sports Resort ja Just Dance 4!

Pehmed mängumoodulid
Erikujuliste suurte pehmete mänguklotside abil saad ehitada endale kas torne või maju – lase aga fantaasial lennata! Väiksemad lapsed saavad klotsidel turnides ja roomates proovile panna oma turnimisoskusi ning tasakaalu harjutada.

Ronimisvõrk
Ronimine on vist kõigil lastel lausa veres. Oma ronimiskihku saavad kõik ronimishimulised lapsed rahuldada köiest punutud ronimisvõrgul. Ronimisvõrk eraldab ühtlasi ka mänguala sööginurgast, kus on madalad rõõmsavärvilised lastelauad ja pehmed lastepärased tugitoolid.

Lauamängud
Meie mängutoas saab mängida sportlikke lauamänge. Meil on olemas lauajalgpall ning lisaks sellele ka sellised seltskondlikud mängud nagu Twister, Junior Alias, Quixo ning pisematele lastele mõeldud mälutreenimise mäng Choco. Uued mängud Pöörane Alias, Junior Monopol ja koguperemäng Bingo.

Fotode ja filmide näitamine
Meie mängutoas saate oma külalistele peo taustal näidata enda tehtud fotosid või filme, selleks on meil olemas kaks suurt telerit, multifunktsionaalne DVD mängija. Võite kaasa võtta ka oma sülearvuti, siis pakume teile võimaluse ühendada see meie teleritega (VHS, HDMI, VGA liidesed) ning siis on esitluse andmevormingud piiratud ainult teie enda arvuti võimalustega.

Muusika
Meil on olemas muusika jaoks vajalik diskopult, helitehnika, erinevad diskovalgustid, tossumasin, peegelkerad, kõigi laste lemmik mullimasin. Diskopulti saab otse ühendada nutitelefoniga või tahvelarvutiga. Lemmiklugusid saad kuulata otse oma nutitelefonist või telefoni vahendusel youtube´st. Ipad ja iphone ühilduvad ka kenasti.

Lisaks on mängutoas ka väiksemaid mänguasju (jalgadega tõugatav roller, autod, tõukeratas, kiikhobu, nukumaja, rüütliloss jne) ja joonistustarbed, mõeldud on nii suurematele kui väiksematele lastele.