Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login

Meie mängutoa sihtrühm on 2-8.aastased lapsed, kuid meile on oodatud, ka kõik lapsed ja lapsemeelsed vanemad oma pidu pidama.

HOPP! Mängutoas on alla 3aastastele mõeldud turvaline aiaga piiratud mänguala, kus on puidust köögimööbel, puidust auto, klotsid, tööpink, nukuvoodi ning muid väikestele mõeldud mänguasju.

Veidi enam kui 120 ruutmeetril on üks korralik lava, kus saab nii diskot tantsida, karaoket laulda kui ka muudmoodi enda fantaasiat näidata; 2-korruseline mängumaja, kus võib mängida kodu, poodi, kohvikut, tuletõrjejaoskonda või mõnda muud vahvat rollimängu; lisaks on mängumaal ronimisvõrk, millega oma ronimisoskusi proovile panna, suured pehmed mängumoodulid, lauajalgpall, erinevad lauamängud, minikorvpall, aiaga piiratud väikelaste nurk, jalgadega tõugatavad autod ja rollerid ning väiksemaidki mänguasju. Saate mängida virtuaalseid sportmänge nagu tennis, keegel, pesapall, golf, kanuusõit, mõõgavõitlus, lauatennis, jalgrattasõit jne. Maailma hinnatuima Wii tantsumängu uus üllitis Just Dance 4 viib peo täiesti uuele tasemele, pea 40 uhiuut hitti lahetate tantsudega. Sünnipäevalaps võib kaasa võtta enda elektroonse fotoseeria või filmi, mida peokülalistele teleriekraani vahendusel näidata. Disko on muusika, kui disko või karaoke teid ei paelu, siis aitame lapse sünnipäevapidu muude ühistegevustega sisukamaks muuta.

Eelneva kokkuleppe alusel saab tulla ka mängutoaga tutvuma ja uudistama. Igatsorti lastepidusid, sünnipäevi ja muid tähtpäevi saab pidada kõigil nädalapäevadel. Ehkki lastepeod ja nende korraldamine on HOPP! Mängutoa peamiseks tegevusalaks, on meile oma sünnipäevapidu oodatud tähistama ka tantsu-, laulu- ja mänguhimulised emad ja isad. Meil saab laulda karaoket ning tantsida diskomuusika saatel. Lapse sünnipäev on eriline tähtpäev nii lapsele kui ka lapsevanemale, meie aitame selle meeldejäävaks muuta!

Soovi korral võivad külalised kaasa võtta mittemääriva tallaga vahetusjalanõud, kuid soovitame olla sokkis, sest nii on kõigi jaoks turvalisem.

HOPP! Mängutoas sünnipäeva või muu peo pidamiseks täida broneerimis vorm. Broneeritud sünnipäevad ja muud lastepeod on näha ülal paremal olevas kalendris, leia endale kalendrist sobiv vaba aeg sünnipäevaks ja lisaküsimuste osas helista või kirjuta meile! Broneeri oma sünnipäevapidu varakult, siis saad selle pidada just sellisel päeval ja ajal, nagu Sulle kõige paremini sobib!