Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
HOPP! Mängutoa sisekorra reeglid!

Sünnipäev algab ja lõpeb täpselt Teie poolt broneeritud kellaajal. Peo lõpetame täpselt õigel ajal, et perenaisel ega järgmistel külalistel ei  tuleks asjata oodata. Mängutuba on iseseisvaks mängimiseks, lapsevanem või lapse saatja võtab mängutuppa sisenemisel endale vastutuse enda ja oma lapse turvalisuse eest ning annab nõusoleku mängutoa reeglite järgmiseks. Mängutoa reeglite mittelugemine või mittetundmine ei vabasta kohustusest neid täita. Mängutoas on sokipoliitika, välisjalanõud ja paljad varbad pole lubatud. Atraktsioonidel viibimine on omal vastutusel. Tahame, et kõigil oleks siin mõnus ja turvaline mängida, sestap hoia tuba puhas ning ära kõnni toidu või joogiga mängutoas ringi. Kui oled omale toidu või joogi kaasa võtnud, söö ja joo seda palun laua ääres. Peo lõppedes palume ühekordsed nõud, toidujäätmed ja muu prügi visata prügikasti. Mängutoale kuuluvad nõud, kohvikann ja lauad palume puhtaks pesta. Mängutuba ei vastuta kadunud asjade ega õnnetuste eest, v.a. selliste õnnetuste eest, mis on tingitud atraktsioonide konstruktsiooniveast. Mängutoal on õigus keelduda teenindamast inimesi, kes ei järgi sisekorra reegleid või tahtlikult rikuvad mänguasju või atraktsioone. Mängutoal on õigus nõuda lõhutud mänguasjade või artaktsioonide väljamaksmist. Palun järgi kõiki üldtunnustatud sanitaar-, ohutus- ja tuleohutusnõudeid.

Peo ettevalmistusi võid tulla tegema 15 minutit enne peo algust ning mängutoa peab vabastama täistunnil. Sünnipäevalapse vanema või saatja kohustus on jääda mängutuppa kuni peo lõpuni. Peale pidu tuleb panna mänguasjad oma kohtadele tagasi. Toidu ja joogiga mängutoas pidude ajal ringi joosta ei tohi. Confettid on keelatud, välja arvatud videodisko paketiga.  Mängutuba kinnitab peo broneeringu peale ettemaksu (50% kogu peo summast) laekumist Elisel Fashion OÜ  arvelduskontole või peale sularahas tasumist mängutuppa. Ülejäänud summa tellitud teenuste eest kuulub tasumisele hiljemalt 3 päeva enne planeeritud pidu Elisel Fashion OÜ arvelduskontole või sularahas mängutuppa vahetult enne peo algust. Alla 50 eur arved ettemaksuga 100%. Broneeringutasu peo tühistamisel või ärajäämisel ei tagastata! Peo kuupäeva muutmine kuni 3 päeva enne pidu on tasuta. Iga edasine kuupäeva muutmine 10 EUR.  Tööpäevadel on võimalik peo alguse aega vabalt valida, nädalavahetustel on aga kindlad kellaajad: 10:00–13:00, 14:00–17:00 ning 18:00–21:00, 22:00-24:00.

Tundke ennast meie juures mõnusalt ja rõõmustage järgmisi pidulisi puhtuse, korraga ja õigeaegselt vabastatud ruumidega.