Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
HOPP! Sünnipäevapidu!
Broneeri mängumaa 3 tunniks vabalt valitud nädalapäeval ja tee oma sünnipäev ise selliseks, nagu parasjagu soovid. HOPP! Mängutoa poolt on teie jaoks ees ootamas puhas tuba ja toredad mänguasjad. Sünnipäevad saavad omanäolisemad, kui kaalud ka allolevaid pakette, standardlisadena on meil saadaval disko ja karaoke, võid meile julgelt esitada ka muid soove peojuhi, dekoratsioonide või muu säärase osas, pane oma fantaasia lendama!

HOPP! Diskopidu!
Broneeri mängutuba 3 tunniks, mis sisaldab ka kuni 1 tund kestvat diskot külaliste poolt valitud ajal. Meie mängutoas on disko jaoks olemas vajalik helitehnika, erinevad diskovalgustid, tossu- ja mullimasin ning peegelkera. Diskot viite läbi Teie-lapsevanem paneb ise sobiva CD plaadimängijasse. Meil on olemas kohapeal CD-plaadid lastelauludega, soovikorral saate muusikat lasta otse internetist (youtube) oma sülearvuti või nutitelefoni vahendusel. Ühildub kenasti ipadi, iphone, ipodiga kõrvaklappide juhtme abil. Meie viimased disko laulud leiad siit.

HOPP! Pidžaamapidu! 
Broneeri mängutuba 12 tunniks (21:30-9:30). Võta kaasa oma parimad sõbrad, magamiskotid ja jagage ära, kes mida kaasa toob (krõpsud, kommid, joogid jne.). Valmistage koos hunnik pannkooke või tellige pitsat. Õhtu käigus vaadake filmi, laulge karaoket, mängige Wii mänge, korraldage tantsuvõistlus (just dance). Iluprotseduurid aitavad lõõgastuda, tüdrukutele meeldib tihti pidžaamapidudel üksteisele meiki teha-tehke meiki, geelküüsi. Majapoolt vesi, kohv, tee, popcorn, pannkoogid. Lisatasu eest geellakid, UV masin ja cd lakkimise õpetusega. Hinnas HOPP! Mängutoa rent. Ühe lapsevanema või saatja kohustus on jääda mängutuppa kuni peo lõpuni.

UUS! HOPP! Videodisko!
Sinu 3-tunnisest sünnipäevapeost võib nüüd saada tõeline pidu! Broneeri mängutuba 3 tunniks, mis sisaldab 1 tund kestvat videodiskot. Videodiskot viib läbi mängutoa perenaine. Palun saata eelevalt soovilugude nimekiri meille.

HOPP! Karaokepidu!
Broneeri mängumaa 3 tunniks, mis sisaldab ka kuni 1 tund kestvat lastekaraoket. Karaoke tarbeks on mängutoas teler, mikrofonid ning laste karaokemuusikaga DVD-d. Karaokepidu viite läbi Teie. Karaoke laulude nimekiri.

HOPP! Disko- ja Karaokepidu!
Broneeri mängutuba 3 tunniks, mis sisaldab nii diskot, kui ka karaoket. Kokku kuni 1,5 tundi planeeritud tegevust sinu seltskonnale.

HOPP! Pannkoogipidu!
Broneeri mängutuba 3 tunniks, küpseta koos sõpradega erisuguseid pannkooke-pliine, kreppe, väikeseid ja suuri. Segage kokku maitsvaid kastmeid ja kaunistage oma pidulaud täitsa ise. Hind sisaldab HOPP! Mängutoa renti, pannkoogimaterjali, juhendajat, vett, kohvi, teed.

HOPP! Mullipidu! 
Broneeri mängutuba 3 tunniks, sisaldab 30 minutit mulli showd.

HOPP! Lasteaia pannkoogipidu! 
Teeme koos lastega pannkoogitaina ning küpsetame maitsvaid pannkooke. Peale koogi söömist laulame kõik koos laval karaoket või tantsime diskomuusika saatel.

HOPP! FB beebifoorumi kokkutulek! 
Rendi mängutuba 3 tunniks ajavahemikul 10:00-13:00. Meil on mängutoas olemas beebinurk, pehmed matid, mähkimislaud, toidu soojendamiseks mikrolaineahi. Vankrid saate jätta esimesele korrusele trepi alla.

HOPP! Väikeste preilide sünnipäev!
Võimalus pidada väikese piiga sünnipäev koos fotosessiooniga 1,5 h. Räägime nahahooldusest, teeme meiki. Tingimused: osalejate vanus 7 – 10 a ning grupis 10 – 15 last. Pildid plaadil. Lisandub toa rendi hind.

HOPP! Ajarännak!
Vahva, kui saaks üheks päevaks kehastuda kellekski teiseks, siis kelle keha sa valiksid? Kas ihkad olla näitleja mõnest lemmikfilmist, mõni võluv muinasjututegelane või hoopiski tegelane tulevikust? Või hoopis mõtled välja vahva loo ning äratad ellu enda poolt välja mõeldud tegelase? Professionaalsete meigivahendite abil viime Sinu fantaasia ellu ja jäädvustame selle vahva hetke fotodena plaadil. Ideaalne kingitus endale või sõbrannale! Korrigeeritud pildid plaadil. Lisandub toa rendi hind.

HOPP! Tüdrukute õhtu!
Ideaalne võimalus tähistada sünnipäeva või pulmade eelset tüdrukuteõhtut (väljaspool mängutuba). Teeme jumestuse ja soengu. Olemas ka valik aksessuaare, mida saab lahkelt kasutada. Korrigeeritud pildid plaadil.

HOPP! Täiskasvanute sünnipäev!
Pidu mängutoas on tore üllatus lastele ja lapsemeelsetele täiskasvanutele tore vaheldus. See on mõnus ja muretu viis tähistada oma sünnipäeva mõnusa äraolemisega teades, et lastel on tegevust. Planeeri ja broneeri enda või oma lapse sünnipäev juba täna!

HOPP! Jõulupidu!
Broneeri mängutuba 3 tunniks, mis sisaldab vahvat jõuluteemalist muusika- ja mänguetendust, milles lapsedki kaasa lüüa võivad, jõulumehe külaskäiku, jõulu- ja talvelauludega karaoket ning jõuluteemalist meisterdamisnurka. Eriti sobilik on selline jõulupidu väiksematele ettevõtetele, kuid miks mitte ka pere- ning sõpruskondadele.

Mängutoas on olemas eraldi köögiruum, kus on peokülaliste kasutada kausid, kandikud, vaagnad, morsikannud, tordilabidad, noad ja vaasid. Lisaks sellele on ka nurgake külmiku, kohvimasina, veekeetja ja mikrolaineahjuga. Peo tarbeks vajaminevad ühekordsed nõud palume külalistel endal kaasa võtta. Pidulaua söögid võid kas ise kaasa võtta. Mängutoa hinnakirja leiad siit. Kohale võid tulla ettevalmistusi tegema 15 minutit enne planeeritud peo algust. Peale peo lõppu on asjade pakkimiseks ja mängutoast lahkumiseks samuti aega 15 minutit.