Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login

HOPP! Mängutoa töötoad on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele, kes tahavad midagi uut õppida või oma kätega meisterdada. Osalejate arv kuni 10 inimest ning olenevalt osalejate usinusest kestab see enamasti mitte rohkem kui 45 minutit. Töötubasid on võimalik tellida sünnipäevale!

1. Pannkoogituba

Pannkookidega seostuvad lapsepõlv ja kodutunne, vanaema täpilised tassid. Kas pannkook oli algselt tegelikult pannitu kook? Kas tõesti pandi vanasti tainas kivile ja kook oligi valmis? Kuidas teha pannkoogiputukaid? Tule ja uuri järele!

Löö katki munad, sega jahu ja valmista maitsev tainas. Kõige lõpuks küpseta ise imemaitsvaid pannkooke! Grupi suurus on kuni 10 inimest, töötuba kestab 45-60 minutit Vanuse alampiir 3.a, soovitame alates 4. eluaastast. Igale lapsele kaasa pannkoogi retsept!

2. Martsipanivabrik

Väidetakse, et martsipan on pärit Lübeckist või hoopis Tallinnast? Tule  ning veendu selles, et tegemist on ühemaailma lihtsama retseptiga maiustusega. Mõistagi saad sa ka ise ülimaitsva martsipanimassi valmis segada ja sellest täiesti ainulaadse kujukese voolida. Grupi suurus on -10 inimest, töötuba kestab 45 minutit Vanuse alampiir 4.a, soovitame alates 7. eluaastast. Igale lapsele kaasa martsipani retsept!

3. Sõber koer

Kuidas hoolitseda koera  eest? Igapäevased jalutuskäigud õues? Kuidas koera kammida? Millal koera vaktsineerida? Kuidas olla oma koerale parim sõber või mida peaks arvestama enne koera võtmist?
Tule silita ja kammi lastesõpra pikakarvalist chihuahuat Scarlet Blordos Gammat. Vanuse alampiir 1,5.a, soovitame alates 3. eluaastast. Igale lapsele kaasa koera pilt!

4. Kassiga näitusele

Millised kassid on näitusele lubatud? Kuidas saab näitusele? Mida kaasa võtta? Millega arvestada? Millal toimuvad? Milline kassiklubi? Kes on kassikasvataja?
Vanuse alampiir 2.a, soovitame lastele alates 9 eluaastast. Briti lühikarvaline näitusekass Beatris Melas eksponeerib oma auhindu ja Zeus ootab paitusi. Igale lapsele kaasa kassi pilt!

5. Käsitöö kaartid

Lapsed teevad sünnipäeva lapsele kaartid.Meisterdamine kuni 45 minutit.

6. Stuudiokeraamika

Töötuba kestab kuni 1tund. Savihuvilised saavad tegeleda keraamikaga, voolida nt. kruuse, taldrikuid, kujukesi. Looming viiakse gaasiahju põletusele ja tehtud asjad saate kätte hiljem HOPP! Mängutoast või Smartposti vahendusel.