Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login

Elu on liiga lühike igavate töökohtade jaoks!

Seega tule liitu meiega, otsime oma lastest hoolivasse meeskonda:

Vabatahtlike:
Tööülesanneteks on: abistamine igapäevases mängutoa juhtimises ja tegevustes. Ürituste (disko, mängu- ja pannkoogihommikute) läbiviimine. Sünnipäevadel kostümeeritud peojuhtimine, lõbusate mängude läbiviimine, meisterdamine lastega, mängutoas puhtuse tagamine.

Lapsehoidjaid:
Tööülesanneteks on: väikelaste turvalisuse, õiguste ja heaolu tagamine nendega koosveedetaval ajal; laste kasvu ja arengu toetamine päevategevuste kaudu mis toimuvad vastavalt planeeritud päevakavale; vajadusel toidu ettevalmistamine; suhtlemine laste vanematega; korra ja puhtuse hoidmine kasutatavates ruumides; pidev kursisolek lastekultuuriga; oskus ja valmisolek reageerida lastele esmaabi andmise vajaduse koral. Oskad rahuldada väikeste inimeste vajadusi, omad/omandad vajalikku kutset, oled rõõmsameelne ja näed maailma päikeselise paigana ning hoiad oma tegudega sära silmis ka teistel. Pakume lastele vaheldust võimaldavat töökeskonda, energilisi kolleege ning veel energilisemaid väikeseid töö- ja mängukaaslasi.

Mängutoa perenaist:
Tööülesanneteks on: turunduse koordineerimine, mängu- ja pannkoogihommikute läbiviimine, mängutoa üleandmine ja vastuvõtmine vastavalt broneeringutele, korra ja puhutuse hoidmine mängutoas, mänguasjade puhutuse tagamine, toa ettevalmistamine pidudeks, vajadusel sünnipäeva pere assisteerimine peo jooksul. Oskad korraldada üritusi, tunned rõõmu koristamisest siis just Sind me ootamegi.

Peojuhti:
Tööülesanneteks on: kostümeeritult sünnipäevade juhtimine, lõbusate tegevuste ja lahedate mängude läbiviimine sünnipäeval, meisterdamine lastega. Tore, kui oskad veel teha näomaalingud või õhupallikujukesi.

Diskorit:
Tööülesanneteks on: disko läbiviimine ja ürituse juhtimine läbi lõbusate tegevuste ja mängude. Tore, kui oskad lisaks veel õpetada lastele tantsusamme.

Kokka:
Tööülesanneteks on: imemaitsvate pannkookide küpsetamine. pannkoogikujukeste tegemine.

Kandideerimiseks saada pildi ja palgasooviga CV ning kaaskiri, milles põhjendad oma soovi sellel ametikohal töötamiseks. Kiri, mille pealkirjaks on soovitava ametikoha nimetus, saada evelyn@hopp.ee